Camera

Witajcie Kochani! Korzystając z ferii umawiam się na zdjęcia i poważnie wzięłam się do powtórki z materiału maturalnego. Jest tego bardzoo dużo! Na razie nie czuję strachu związanego z maturą lecz z całą powtórką materiału,  którą trzeba zaliczyć " na pokaz" a jak nie zrozumiesz pytania albo trafi się pojęcie, które akurat nie weszło Ci do głowy to sory.. ale do matury się nie nadajesz.....
Istny żart ale takie są realia polskiej szkoły. Dlatego od początku feri uczę się angielskiego i polskiego, a od jutra biorę się i za matematykę z ,którą mam najmniej problemów.
Dzisiaj zupełnie inne zdjęcia. Wyglądają jak z  jakiegoś tajemniczego dramatu. W każdym razie prace Jakuba bardzo przypadły mi do gustu, jak i sama jego osoba z ,którą bardzo miło mi się współpracowało. W końcu trafił się fotograf -Szybko, ładnie i konkretnie.Z racji tego ,że robił dwoma aparatami (jedna cyfrówka drugi "klatki filmowe)
Prezentuję klasycznie na początek naszą współpracę wykonaną  podstawowo. Klatki filmowe będziecie mogli obejrzeć już w piątek.

Zdjęcia Jakub WawakSpódniczka-Tutaj
Okulary-Tutaj