Szarość numerem jeden

Wolna niedziela to czas który mogę poświęcić aby zrobić porządki w domu. Pranie jakie mi się zebrało od dłuższego czasu to wręcz zamach na pralkę. Nic nie poradzę, że w tygodniu mam dużo zajęć.. Prowadzenie sklepu odzieżowego, douczanie się języka, studia i treningi. To wszystko zabiera mi naprawdę wiele czasu. Przychodzę do domu po 21 i nadal mam coś do zrobienia. Większość z Was to bardzo dobrze znam prawda? Takie już jest nasze życie, żeby coś osiągnąć trzeba się napracować.
 Zmieniając  temat o 360 stopni, nie mogę doczekać się już Świąt!! Galerie, które już błyszczą magią światełek i reklamy  przedstawiające całą gamę kolorystyczną tego wyjątkowego czasu. To coś pięknego! I chodź prezenty nie grają tu pierwszych skrzypiec to ja również zaczynam się zastanawiać jak zadowolić swoich najbliższych. Bo nie chodzi o to aby było drogo lecz aby pokazać jaki ktoś jest dla nas wyjątkowy i jak bardzo nam zależy. Ja już jeden taki prezent znalazłam ale czeka mnie jeszcze długa lista do skompletowania. Przede wszystkim  CHOINKA, bez której świąteczny klimat zaniknie zupełnie. W tym roku marzy mi się białe drzewko stojące w salonie ze złotymi bombkami i niebieskimi światełkami. Ale co z tego wyjdzie? Pewnie będzie wszystko odwrotnie ,bo jak wiecie w życiu trudno cokolwiek zaplanować. Więc jeśli macie odpowiednią osobę lub zarabiacie na swojej pasji to doceńcie to. W życiu nie da się mieć wszystkiego na raz. Ale można utrzymać to co już się ma i zawalczyć o resztę. Co z tego wyjdzie? Nigdy nie wiadomo. Ważne aby pod koniec ustać przed lustrem i powiedzieć: Zrobiłem wszystko co mogłem aby żyć tak jak chciałem.
To dziś na tyle moich przemyśleń..

Jeśli chodzi o stylizację jest to połączenie zamszowej tuniki  ze spodenkami skórzanymi oraz wysokimi butami z czerwoną podeszwą. Zestaw odpowiedni na weekend ze znajomymi czy imprezowy czas.

Zestaw Ze sklepu GLAMOUR  Torebka-MK Zegarek-MK8 komentarzy:

 1. je vous remercie de très bonnes informations, peut être utile pour nous tous

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ masz wspaniałe, kształtne nogi!
  Buty na obcasie są dla nich stworzone.
  W płaskich jesteś dziewczynką, w szpilach Kobietą.

  Paweł

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna stylizacja, a zwłaszcza torebka ; )

  ps. chcesz wpadaj http://hikinguu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże co stalo sie z wloskami. Juz miałaś taki ładny kolor:) stylizacja super ale najlepiej ci w plaskich butkach. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna stylizacja!

  http://lucy-lusia2.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. nice legs, try wolford neon 40 once

  OdpowiedzUsuń

Nie uzasadnione słowa krytyki lub przekazane nieodpowiednio,wulgarnie nie będą akceptowane