Żelazko antycellulitowe Efekt? Będziesz w szoku !


Jak mogłaś zauważyć przez ostatni czas u mnie na facebooku pojawiały się co jakiś czas posty o żelazku antycelulitowym . Zainteresowałam się tym zabiegiem już jakiś czas temu, ponieważ miał mnóstwo pozytywnych komentarzy i opinii. Stwierdziłam, że musi coś w tym być, a jeśli sama nie spróbuje to się nie przekonam. I tak zaczęła się moja przygoda z żelazkiem. Pewnego dnia zawitałam do Pani Iwony, która prowadzi salon Abacosun. Czemu ten salon..? Szczerze ? –przyciągnęła mnie przestępna cena i dobre opinie o salonie. Postanowiłam spróbować. Jak to wyglądało;
Na początku zmierzyłam się i obejrzałyśmy razem z Pani Iwoną moje ciało. Bez tego nie ma możliwości aby żaden ekspert oceni ile zabiegów Ci pomoże. Masz inne ciało niż ja, twój problem może być większy bądź mniejszy niż mój. Ja dość szybko zauważyłam sensowne efekty zabiegu. Po kilku pierwszych zabiegach skóra stała się bardziej sprężysta i napięta . Przy następnych efekt zaczął się pogłębiać, a dodatkowo doszedł efekt spadających centymetrów. Cellulit ? Zmniejszył się znacząco! Zabieg najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu . Zależy aby nie było dużych odstępów czasowych od poprzedniej wizyty. Ja osobiście uzależniłam się od prasowania mojego ciała. Pisząc ten post zastanawiam się nad kolejną serią tym razem na brzuch!(wcześniej były to uda i pupa).A każdy mówił, że bez wysiłku nie dam rady nic zmienić . To uwaga !-Zmieniłam więcej niż oczekiwałam od tego zabiegu. Salon spełnił moje oczekiwania . Atmosfera na piąteczkę. Efekty również. Jednym słowem nie da się ominąć tego salonu obojętnie.:)  Sprawić sobie taki prezent na lepsze samopoczucie ? Czemu nie jeśli masz być dzięki temu uśmiechnięta i piękniejsza .


Telefon >570 960 281Zastanawiałyście się, jak to się dzieje, że żelazko antycellulitowe może "wyprasować" nieestetyczne defekty naszej skóry? Zasada działania polega na zastosowaniu siły trzech energii elektrostymulacji TENS, lipodermologii i chromoterapii LED. Dzięki temu skóra jest ujędrniona, bardziej napięta, złogi cellulitu ulegają rozbiciu, a limfa krąży znacznie lepiej! To nie są żadne cuda, to po prostu działa ❤

 Mój efekt Lipodermologia wykorzystuje ciśnienie, które rozbija i rozmasowuje twarde złogicellulitu oraz pobudza pracę układu limfatycznego,  stymuluje wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (znikają obrzęki), usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi oraz działa ujędrniająco i drenująco.
Elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy, dzięki czemu kształtuje je, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia, a także zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry.
Chromoterapia LED to leczenie światłem. Terapia zakłada, że nasz organizm silnie oddziałuje na światło o określonej długości fali. Naświetlanie ciała odpowiednim kolorem (żelazko umożliwia wybór 7 kolorów, w zależności od wykonywanego zabiegu) wpływa na nasz stan psychiczny i fizyczny. Taka terapia oddziałuje korzystnie nametabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek.
Zabieg żelazkiem antycellulitowym polega na masowaniu ciała głowicą jedną z zalecanych technik i trwa około 20-30 minut w zależności od wybranego obszaru.

Płock Abacosun
http://fitness.sport.pl/

3 komentarze:

 1. A wiesz może czy osoby z pajączkami na nogach też mogą poddać się temu zabiegowi? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dla mnie na cellulit i na ciało świetnie działa joga ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialna sprawa ;) o samym zelzaku antycellulutowym nie slyszalam, ale moze byc to sprawa interesujaca ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń

Nie uzasadnione słowa krytyki lub przekazane nieodpowiednio,wulgarnie nie będą akceptowane